„Fanuc” robotai gali būti panaudojami net žemės ūkyje

Anglijoje Fanuc robotas tapo traktoriaus dešiniaja ranka. Robotas buvo integruotas į automatizuotą brokolių derliaus nuėmimo sistemą. Įprastai norėdami rankiniu būdu nuimti derlių, augintojai samdo septynių žmonių komandą. Monotoniškas darbas dažnai vyksta nepatogioje padėtyje ir gali sukelti pasikartojančių traumų ir kitų ilgalaikių sveikatos problemų. Augantys atlyginimai taip pat tapo priežastimi, lėmusia roboto integravimą.

Traktorius turi FANUC 6-ašių M-20iB robotą, sumontuotą ant platformos. Roboto rankoje yra pjovimo įrankis, kuris kas tris sekundes gali paimti brokolį, o tai yra du kartus greičiau nei tai atlieka žmogus rankomis.

Sekiant užtikrinti, kad būtų surinkti tik tie brokoliai, kurie atitinka iš anksto nustatytus dydžio reikalavimus, buvo integruota vaizdų atpažinimo sistema. Dėka šios išmanios sistemos brokolių rinkimas gali būti atliekamas net ir naktį. O tai reiškia, kad darbas gali vykti nesustojamai 24/7.

Visus duomenis ir jų analizę galima stebėti tiek sėdint traktoriuje, tiek nuotoliniu būdu.

Nors sistema šiuo metu yra pritaikyta brokolių derliui, ji gali būti pritaikyta automatizuojant kitų daržovių ar augalų, pavyzdžiui, kopūstų ir salotų, surinkimą.

Reikia roboto ? Susisiekite su mumis, mes Jums rasime geriausią sprendimą.

You are currently viewing „Fanuc” robotai gali būti panaudojami net žemės ūkyje