Universalūs griebtuvai bet kokio dydžio ir formos produktams

Trapių, slidžių, itin minkštų produktų paėmimas robotais būdavo iššūkis, tačiau jau yra sukurti specialūs minkšti griebtuvai, kurie švelniai paima net pačius trapiausius produktus. Tokius produktus reikia ne tik švelniai paimti, bet ir padėti jų nepžeidžiant. Tai itin aktualu maisto pramonėje.

Žemiau esančiame vaizdo įraše galite pažiūrėti kaip Fanuc robotas mikštų griebtuvų pagalba surenka obuolius ir juos perkelia į specialią dėžę. Minkšti griebtuvai pagaminti iš saugių medžiagų, jiems nereikia papildomų palaikančių sistemų, jie puikiai prisitaiko prie bet kokio produkto formos ir švelniai atlieka perkėlimus.

Kitame žemiau esančiame vaizdo įraše Fanuc robotas su minkštais griebtuvais sumontuotas konvejerių sistemoje. Šiam griebtuvui nesvarbi nei produkto forma nei dydis. Robotas produktus perkialia ant pakavimo linijų.

FANUC LR Mate 200iD robotas suprojektuotas su saugios zonos sistema, kuri leidžia robotui dirbti itn greitai be apsauginių tvorų, o įėjus žmogui sistema pristabdoma taip, kad žmogus galėtų saugiai atlikti reikiamus pakeitimus ar netgi paimti produktus iš roboto griebtuvo. Žmogui išėjus iš roboto darbo zonos, robotas ima dirbti įprastu greičiu.

You are currently viewing Universalūs griebtuvai bet kokio dydžio ir formos produktams