Susisiekti

Mes esame pasirengę išanalizuoti Jūsų įmonės sistemas ir pateikti robotizavimo sprendimą, kuris ne tik pagerins kokybę bei našumą, bet ir bus puiki, greitai atsiperkanti investicija.

Kontaktai
Adresas
Architektų g. 1, LT-78366
Šiauliai, Lietuva

Projektų patirtis

Maišų paletavimo robotas FANUC_NordRobotics.

Maišų paletavimo robotas FANUC

Neretai atsitinka taip, kad sunku rasti darbuotojų tokioms darbo pozicijoms užimti, todėl įmonės nusprenžia įsidiegti robotus, kurims nei darbo krūvis, nei darbo laikas niekada nebus per didelis. Klientui pakuojančiam medžio granules į maišus pastatėme robotinę sistemą kraunančią maišus ant padėklų.

Šis robotas pakeitė anksčiau veikusį robotą ir paspartino procesą bent per du kartus. Sistemai buvo sumontuotas ir pagamintas specialus griebtuvas maišams kelti.

Rezultatai

Įmonių, kurios produkciją pakuoja į didelius maišus, darbuotojams tenka didelis fizinis krūvis. Maišai turi būti sukraunami ant padėklų. Kadangi produkcijos pakavimas dažniausiai vyksta nenutraukiamai, tai ir darbuotojai turi dirbti be sustojimo. Vienas medžio granulių maišas sveria ~15kg. Ant vieno padėklo telpa po 70 – 80 maišų, taigi žmogus turi perkelti daugiau negu vieną toną produkcijos. Tokių padėklų žmogus turi sukrauti mažiausiai 4 per valandą – taigi daugiau nei 32 tonas per vieną darbo dieną.

  • Pakeistas senas robotas
  • 2 x spartesnis procesas
  • Pagamintas griebtuvas maišams kelti
257+
Robotizuotų darbo vietų
47+
Paleistų robotų