Susisiekti

Mes esame pasirengę išanalizuoti Jūsų įmonės sistemas ir pateikti robotizavimo sprendimą, kuris ne tik pagerins kokybę bei našumą, bet ir bus puiki, greitai atsiperkanti investicija.

Kontaktai
Adresas
Architektų g. 1, LT-78366
Šiauliai, Lietuva

Robotizavimo paslaugos

Pakavimo robotai_NordRobotics

Pakavimo robotai

Pakavimo robotai naudojami įvairių produktų pakavimui įvairiose pramonės šakose: maisto pramonėje, farmacijoje, elektronikos pramonėje, logistikoje ir kt.

Robotinis pakavimas apima produktų sudėjimą į įvairaus tipo dėžes, maišus, bei jų uždarymą. Procesas susideda iš trijų pagrindinių etapų: pirmame etape paruošiama pakuotė, (išlankstoma dėžutė, maišelis ar kt.), antrame etape gaminys perkeliamas į pakuotę, tečiame etape uždaroma pakuotė ir perkeliama tolimesniam apdorojimui. Šiuose trijuose etapuose įsiterpia mažesni procesai, kurie priklauso nuo kliento poreikių: produkto svėrimas, grupavimas, etikečių klijavimas, kokybės patikra ir kt.

Pakavimo robotai

  • Maisto pramonei
  • Elektronikos pramonei
  • Statybos pramonei
  • Farmacijos įmonėms
  • Logistikos įmonėms

Pateikiame dažniausiai pasitaikančius klausimus susijusius su robotinėmis pakavimo sistemomis.

Pakavimo sisitemos. DUK

Ar robotas sugebės supakuoti mano produktus?
Robotai gali būti suprojektuojami ir suprogramuojami taip, kad supakuotų bet kokį produktą, tačiau produkto dydis, forma, svoris, pakavimo tipas ir kt. veiksniai gali įtakoti roboto pakavimo greitį, kuris yra svarbus veiksnys integruojant robotinę pakavimo sistemą.
Ar robotinė pakavimo sistema gali būti integrauojama į mano turimą įrangą?
Taip, neretais atvejais integruojamas robotas kuris būna suderintas su kliento anksčiau turima įranga (pvz. konvejeriais, liejimo staklėmis ir kt.)
Kokia papildoma įranga reikalinga robotinei pakavimo sistemai?
Automatizuotoje pakavimo sistemoje dažniausiai integruojame dėžių išlankstymo/užklijavimo įrenginį, lipdukų klijavimo įrenginį, vaizdo stebėjimo ir kokybės kontrolės sistemas.
Ar darbuotojams reikės specialių žinių valdyti robotinę sistemą?
UAB Nord Robotics įdiegusi robotines sistemas atlieka darbuotojų mokymus. Mokymus išklausę žmones geba puikiai valdyti integruotas robotines sistemas.
Ar robotinėms sistemoms suteikiama garantija?
Taip, robotinėms sistemoms suteikiama 12-24 mėn. integratoriaus bei roboto gamintojo garantija.
Kaip dažnai reikia atlikti robotinės sistemos servisą?
Norint, kad robotinė sistema veiktų be priekaištų vieną kartą per metus reikia atlikti visos sistemos servisą, kurios metu keičiami roboto tepalai, atliekamos programos korekcijos, patikrinami visi įrenginiai, jei reikia atliekamas remontas.