Susisiekti

Mes esame pasirengę išanalizuoti Jūsų įmonės sistemas ir pateikti robotizavimo sprendimą, kuris ne tik pagerins kokybę bei našumą, bet ir bus puiki, greitai atsiperkanti investicija.

Kontaktai
Adresas
Architektų g. 1, LT-78366
Šiauliai, Lietuva

Robotizavimo paslaugos

Robotizuotų sistemų priežiūra, robotų aptarnavimas_NordRobotics

Robotizuotų sistemų priežiūra, robotų aptarnavimas

Atliekame robotinių sistemų techninės priežiūros darbus. Turime mobilią komandą, kuri reaguoja į iškvietimus nedelsiant.

Robotinių sistemų techninė priežiūra yra būtina siekiant užtikrinti jų sklandų ir efektyvų veikimą. Šios priežiūros darbai apima įvairias veiklas, kurių tikslas yra išlaikyti robotus ir jų komponentus geriausioje būklėje, užtikrinti optimalų jų veikimo greitį ir mažinti galimybę gedimams. Turint mobilią komandą, kuri reaguoja į iškvietimus nedelsiant, galima operatyviai atlikti robotinių sistemų techninės priežiūros darbus. Tai leidžia greitai sureaguoti į skubias problemas, sumažinti neplanuotą sistemos sustojimą ir minimalizuoti įtaką verslo veiklai.

Robotų servisas atlieka

  • Roboto programavimo darbai;
  • Elektros skydinės darbai;
  • Roboto priežiūros darbai (baterijų keitimas, tepalo keitimas);
  • Siemens valdiklių priežiūros darbai.

Mobilios komandos nariai yra kvalifikuoti specialistai, turintys gilias žinias apie robotų veikimo principus, programavimą, elektromechaniką ir kitas atitinkamas sritis. Jie taip pat pasirengę veikti skirtingose vietose ir dirbti su įvairiais robotais bei jų komponentais.

Mūsų serviso komanda gali atlikti prevencinius darbus, siekdama išvengti galimų gedimų ateityje. Tai gali apimti reguliarius robotų ir jų komponentų tikrinimus, sistemos veikimo parametrų stebėjimą, duomenų analizę, taip pat mokymo ir konsultavimo paslaugas darbuotojams, kurie dirba su robotinėmis sistemomis.

PartneriaiPartneriai, kurie pasitiki
UAB "Nord Robotics" sprendimais