Susisiekti

Mes esame pasirengę išanalizuoti Jūsų įmonės sistemas ir pateikti robotizavimo sprendimą, kuris ne tik pagerins kokybę bei našumą, bet ir bus puiki, greitai atsiperkanti investicija.

Kontaktai
Adresas
Architektų g. 1, LT-78366
Šiauliai, Lietuva

Robotizavimo paslaugos

Robotų diegimas pramonėje_NordRobotics

Robotų diegimas pramonėje

Robotiniai sprendimai ir diegimas pramonėje. Robotus galima pritaikyti šiuose srityse: paletavimas ir depaletavimas robotais, robotinis virinimas ar pjovimas, robotinis supakavimas ir išpakavimas, pilnai automatizuota produkcijos gamyba, robotizuotos vaizdo apdorojimo sistemos, pilnas robotizuotas detalių dažymas, dėžučių lankstymo robotai, gręžimas robotais.

Robotų diegimas pramonėje yra procesas, kuriame robotinių sistemų ir automatizavimo technologijos yra įdiegiamos atsižvelgiant į kliento poreikius ir pageidavimus. Šis procesas gali apimti tiek naujų robotų diegimą, tiek esamų robotų modernizavimą arba jų pakeitimą.

Pirmasis žingsnis robotų diegimo procese yra išsamus tyrimas ir vertinimas, kuriame identifikuojamos sritys, kuriose robotai galėtų būti pritaikyti ir kurios funkcijos ar procesai gali būti robotizuoti.

Antrasis žingsnis yra tinkamos robotų technologijos pasirinkimas. Nustatome kokių robotų ir kitų įrenginių reikia siekiant efektyviai atlikti pageidaujamas užduotis. Robotas ir įranga parenkami kiekvienam klientui individualiai.

Trečiasis žingsnis yra robotinių sistemų projektavimas pagal kliento poreikius. Robotinių sistemų projektavimas apima visus procesus: prietaisų, įrangos parinkimą, elektros schemų projektavimą, mechanikos komponentų projektavimą, elektronikos komponentų projektavimą, simuliacijas.

Ketvirtasis žingsnis yra robotų ir kitos įrangos programavimas, konfigūravimas, diegimas. Tai apima mechaninių komponentų gamybą, visų kompinentų surinkimą, skydinių surinkimą,  programų ir algoritmų kūrimą, saugos sistemų surinkimą, visos surinktos sistemos testavimą.

Bet kokių robotų diegimas pramonėje atneša daugybę išskirtinių naudų ir privalumų. Štai keli pagrindiniai iš jų:

  • Didelis efektyvumas ir produktyvumas: Robotai pramonėje gali atlikti užduotis greičiau ir efektyviau nei žmonės. Jie nepavargsta  ir gali dirbti 24 valandas per parą be sustojimo. Tai padidina gamybos greitį, sumažina laiko švaistymą ir padeda įgyvendinti projektus laiku;
  • Didelis tikslumas ir kokybė: Robotai gali atlikti tolygų ir tikslų darbą be žmogiškųjų klaidų. Robotinės sistemos padeda pasiekti aukštus rezultatus visose srityse: kokybėje, greityje, našume ir kt. Taip pat sumažėja defektų ir klaidų tikimybė.
  • Darbuotojų saugumas: Vienas iš svarbiausių robotų diegimo pramonėje privalumų yra darbuotojų saugumas. Kai kai kuriose užduotyse, kurios gali būti pavojingos ar sunkios žmonėms, robotai gali juos pakeisti. Tai sumažina nelaimingų atsitikimų riziką ir užtikrina, kad darbuotojai dirba saugioje aplinkoje;
  • Darbo jėgos optimizavimas: Robotų diegimas gali padėti optimizuoti darbo jėgos naudojimą. Kai kurios pakartotinos ir rutininės užduotys, kurias anksčiau atlikdavo žmonės, gali būti perduotos robotams, o darbuotojai gali būti perorientuoti į aukštos pridėtinės vertės užduotis, kurias geriau atlieka žmogaus intelektas ir kūrybiškumas;
  • Didelės gamybos masto galimybės: Robotai gali padėti pramonės įmonėms pasiekti didelį gamybos mastą ir susidoroti su dideliais užsakymais. Jie gali dirbti ilgas valandas ir be sustojimo. Tai leidžia pasiekti produktyvumą ir efektyviai patenkinti klientų poreikius. Robotinės sistemos suteikia ilgalaikes sąnaudų mažinimo perspektyvas.

Robotų diegimas pramonės sektoriuose: 5 priežastys, kodėl visgi verta investuoti į robotus

  • Įmonės produktyvumo didėjimas
  • Klaidų mažinimas ir išvengimas
  • Galimybė dirbti pavojingoje aplinkoje (kur negali žmogus)
  • Įmonės kaštų mažinimas
  • Nepertraukiamas procesas 24/7

Daugiau dėmesio skiriant darbuotojų sveikatos apsaugai ir vis griežtesniems reikalavimams, didėjantis poreikis pagerinti darbo sąlygas ir kasmet didėjantis darbo užmokesčio lygis skatina įmones ieškoti automatizuotų sprendimų ir svarstyti galimybę investuoti į robotų diegimą savo įmonėje. Įvairių robotizuotų procesų automatizavimo sprendimus įgyvendinanti jums gali padėti UAB Nord Robotics.

Kokius robotizavimo sprendimus siūlome:

Paletavimo robotai, depaletavimo robotai
Diegiame paletavimo ar depaletavimo robotines sitemas. Robotas ir kiti komponentai parenkami kiekvienai įmonei individualiai pagal poreikį.
Pakavimo robotai
Pagal kliento pateiktas dėžučių išklotines galime suprojektuoti robotinio dėžučių lankstymo rėmelius, pakavimo robotus. Robotas su skirtingais rėmeliais gali lankstyti daug dėžučių tipų.
Klijavimo robotai
Produkcijos klijavimo robotas itin tiksliai padengia klijais (klijų nebus nei per daug nei per mažai) ir taip suteikia produktui išskirtinę, nepriekaištingą kokybę. Klijavimo robotas geba dirbti keletą kartų greičiau negu žmogus.
Virinimo robotai
Mobilus robotinis virinimo centras, kurį galima pritaikyti pagal kiekvieno kliento poreikius. Robotinis centras patogus ir suagus naudoti, palengvina darbą ir pagerina virinamų gaminių kokybę.
Plazmos pjovimo robotai
Plazmos pjovimo ar virinimo robotas skirtas tiksliems, preciziškiems darbams atlikti. Robotas gali keisti įrankius ir atlikti kelias skirtingas užduotis.
Vaizdų atpažinimo robotinės sistemos
Robotas su vaizdų atpažinimo sistema dirba itin tiksliai. Vaizdų atpažinimo sistemos skirtos defektų patikrai, tikslios pozicijos nustatymui.
Robotai medicinoje
Integruojame robotus medicinos sektoriuje, kur robotas gali atlikti laboranto darbus.