Susisiekti

Mes esame pasirengę išanalizuoti Jūsų įmonės sistemas ir pateikti robotizavimo sprendimą, kuris ne tik pagerins kokybę bei našumą, bet ir bus puiki, greitai atsiperkanti investicija.

Kontaktai
Adresas
Architektų g. 1, LT-78366
Šiauliai, Lietuva

Robotizavimo paslaugos

IMG_8592

Staklių aptarnavimo robotai

Staklių aptarnavimo robotai.

Įvairių staklių, tokių kaip CNC, liejimo ar lenkimo, aptarnavimas gali būti pavojingas, monotoniškas darbas, kuris dažniausiai vis dar atliekamas žmogaus rankomis. Tokie darbai kaip mašinos pakrovimas žaliava ar pagaminto produkto ištraukimas iš staklių gali būti atliekami robotų. Suderinus robotą su staklėmis, sistema veiks itin tiksliai ir efektyviai: visuomet pakraus reikiamą kiekį žaliavos, laiku ištrauks produkciją iš staklių, esant poreikiui patikrins kokybę, surūšiuos ar sudės į dėžes. Integruojame robotus suderindami juos su kliento turima įranga, atsižvelgdami į protokolus sukuriame roboto ir įrangos komunikaciją.

Galimos robotinės staklių aptarnavimo sistemos

  • CNC staklių aptarnavimas robotais
  • Liejimo staklių aptarnavimas robotais
  • Lenkimo staklių aptarnavimas robotais
  • Žaliavų pakrovimas robotais
  • Produkcijos ištraukimas robotais
  • Produkcijos rūšiavimas robotais
  • Produkcijos kokybės tikrinimas robotais
  • Produkcijos sudėjimas į dėžutes robotais

Pateikiame dažniausiai pasitaikančius klausimus susijusius su robotinėmis įvairių staklių aptarnavimo sistemomis.

Staklių aptarnavimo sistemos. DUK

Kodėl verta integruoti stalių aptarnavimo robotą?
Pagrindinis tokios sistemos privalumas - monotoniško darbo perėmimas iš darbuotojo. Robotas gali vienu metu aptarnauti kelias stakles, arba ištraukus iš staklių atlikti papildomas užduotis, pvz. sudėlioti į dėžutes, - taigi roboto atliekamas darbas bus daug efektyvesnis.
Kokios staklės gali būti aptarnaujamos robotų?
Robotai gali aptarnauti įvairias stakles: CNC, medžio padirbimo, frezavimo, šlifavimo, presavimo ir kt. Roboto suderinamumas su staklėmis priklauso nuo staklių komunikacijos protokolo.
Kiek laiko užtrunka robotinės staklių sistemos integravimas?
Staklių aptarnavimo roboto integravimas gali užtrukti nuo 1 mėnesio iki 1 metų - tai priklauso nuo to, kiek papildomų užduočių turės atlikti robotas, nuo roboto griebtuvo sudėtingumo ir nuo roboto tiekimo termino.