Susisiekti

Mes esame pasirengę išanalizuoti Jūsų įmonės sistemas ir pateikti robotizavimo sprendimą, kuris ne tik pagerins kokybę bei našumą, bet ir bus puiki, greitai atsiperkanti investicija.

Kontaktai
Adresas
Architektų g. 1, LT-78366
Šiauliai, Lietuva

Robotizavimo paslaugos

Vaizdų atpažinimo sistemos_NordRobotics

Vaizdų atpažinimo sistemos

Robotinės sistemos naudojančios vaizdų atpažinimo įrangą

Robotinės sistemos su vaizdų atpažinimu - tai inovatyvios technologijos leidžiančios analizuoti ir interpretuoti vizualinę informaciją. Robotinas su vaizdų atpažinimo sistema gali paletuoti skirtingų dydžių ir formų daiktus, dėlioti juos norima padėtimi, surinkti gaminiams iš skirtingų dalių, surinkti gaminiams nuo konvejerių. Vaizdų atpažinimo sistemos neretai naudojamos kokybės patikrai.

Vaizdų atpažinimo sistemos naudojamos

  • Pramonėje
  • Medicinoje
  • Logistikoje
  • Kokybės patikroje ir kt.

Dažniausiai užduodami klausimai susiję su vaizdų atpažinimo sistemomis

Kas yra vaizdų atpažinimo sistema?
Tai sistema, kurią sudaro viena ar kelios specialiai pramonėje naudojamos vaizdo kameros, kurių pagalba sistema gali dirbti daug efektyviau. Vaizdų atpažinimo sistemos naudija dirbtinio intelekto arba mašininio mokymosi metodus ir todėl geba identifikuoti, interpretuoti objektus, veiksmus, paveikslėlius ir kt.
Kaip veikia vaizdų atpažinimo algoritmai?
Vaizdų atpažinimo algoritmai veikia individualiai, pagal konkrečios sistemos poreikius. Nėra vieno universalaus algoritmo, kiekvieną vaizdų atpažinimo sistemą reikia apmokyti konkrečiam darbui atlikti.
Kokie yra vaizdų atpažinimo sistemų privalumai?
Vaizdų atpažinimo sistemos ženkliai praplečia automatizavimo galimybes.