Susisiekti

Mes esame pasirengę išanalizuoti Jūsų įmonės sistemas ir pateikti robotizavimo sprendimą, kuris ne tik pagerins kokybę bei našumą, bet ir bus puiki, greitai atsiperkanti investicija.

Kontaktai
Adresas
Architektų g. 1, LT-78366
Šiauliai, Lietuva

Robotizavimo paslaugos

0 (1)

Klijavimo robotai

Klijavimo robotinės sistemos, tai automatizuotos sistemos, kurių pagalba atliekamos produktų automatinio klijavimo funkcijos.

Klijavimo robotai gali būti naudojami itin tikslių klijų dozavimo reikalaujančių produktų klijavimui. Dažniausiai tai būna elektronikos komponentai, automobilių komponentai, medienos komponentai.

Robotinis klijavimas pritaikomas

  • Elektronikos komponentų klijavimui
  • Automobilių komponentų klijavimui
  • Medienos komponentų klijavimui

Pateikiame dažniausiai pasitaikančius klausimus apie robotines klijavimo sistemas.

Klijavimo robotai. DUK

Ar robotinei klijavimo sistemai reikalingas specialus robotas?
Robotinei klijavimo sistemai parenkant robotą taikomi tokie pat reikalavimai kaip ir bet kuriai sistemai. Parenkant robotą svarbiausia atkreipti dėmesį į darbo zonos dydį, produktui suklijuoti naudojamų klijų kiekį bei kitų įrengimų integravimo poreikį.
Kaip klijai dozuojami robotu?
Klijų dozavimui pasitelkiamos papildomas sistemos, kuriose klijai saugomi uždaroje didelėje talpoje. Klijai dozuojami specialiais įrankiais, kurie veikia automatiniame rėžime.
Kodėl verta integruoti klijavimo robotines sistemas?
Pagrindinis tokių sistemų pliusas - tikslumas. Robotas geba itin tiksliai užtepti klijų būtent ten, kur reikia ir būtent tiek, kiek reikia. Patogumas - klijai talpinami sandariame dideliame inde, todėl nereikia jų nuolat keisti.