Susisiekti

Mes esame pasirengę išanalizuoti Jūsų įmonės sistemas ir pateikti robotizavimo sprendimą, kuris ne tik pagerins kokybę bei našumą, bet ir bus puiki, greitai atsiperkanti investicija.

Kontaktai
Adresas
Architektų g. 1, LT-78366
Šiauliai, Lietuva

Robotizavimo paslaugos

Produkcijos apdirbimo sistemos_NordRobotics

Produktų apdirbimo robotai

Produkcijos apdirbimas robotais - tai automatinis produkto apdorojimo procesas naudojamas įvairiose pramonės šakose: metalo, plastiko, medžio, maisto produktų, chemijos ir kt.

Produkcijos apdirbimas dažnai reikalauja itin didelio preciziškumo. Robotai yra nepakeičiami pagalbininkai tokiems darbams atlikti. Nesvarbu ar tai bus produkcijos klijavimas, šlifavimas, frezavimas, kokybės patira ar rūšiavimas – visus šiuos darbus nesunkiai atliks robotas. Klientams esame įdiegę kokybės patikros, klijavimo, produktų surinkimo, frezavimo robotines apdirbimo sistemas, kurios ženkliai pagerino kokybę bei paspartino procesus. Produkcijos apdirbimo robotinės sistemos – greitai atsiperkanti, ilgaamžė investicija.

Galimos robotinės produkcijos apdirbimo sistemos

  • Produkcijos klijavimas robotais
  • Šlifavimas robotais
  • Frezavimas robotais
  • Kokybės patikra robotais
  • Rūšiavimas robotais
  • Dažymas robotais
  • Produkcijos surinkimas robotais

Pateikiame dažniausiai pasitaikančius klausimus susijusius su robotinėmis produkcijos apdirbimo sistemomis.

Produkcijos apdirbimo robotinės sistemos. DUK

Kodėl verta integruoti produkcijos apdirbimo robotus?
Pagrindiniai tokių sistemų privalumai: didesnis našumas, sumažinta arba eliminuota broko tikimybė, nepertraukiamas darbas 24/7, mažesnis žmogiškųjų išteklių poreikis.
Ar galima pagerinti kokybę integruojant produkto apdirbimo robotą?
Apdirbimo darbus perėmus robotui kokybė visada yra pagerinama, nes robotas atlieka judesius itin tiksliai, jei reikia pasitelkiamos papildomos sistemos, tokios kaip kameros, lazeriai, svorio matuokliai ir kt.
Ar galima robotą pritaikyti kelioms apdirbimo užduotims atlikti?
Taip, galima. Apdirbimo robotai dažniausiai pritaikomi prie gamybinių linijų greičio. Reikia atkreipti dėmesį į tai, kad kuo daugiau užduočių skirsite robotui, tuo ilgesnis bus visas procesas.
Ar robotai gali dirbti kartu su žmonėmis ?
Taip, šiuo metu rinkoje yra daug bendradarbiaujančių (angl. cobot) robotų, kurie saugiai gali dirbti šalia ir su žmonėmis. Taip pat šie robotai yra lengviau programuojami, nes turi "paimk ir padėk" programavimo pultus, kurie nereikalauja sudėtingų programavimo žinių.