Susisiekti

Mes esame pasirengę išanalizuoti Jūsų įmonės sistemas ir pateikti robotizavimo sprendimą, kuris ne tik pagerins kokybę bei našumą, bet ir bus puiki, greitai atsiperkanti investicija.

Kontaktai
Adresas
Architektų g. 1, LT-78366
Šiauliai, Lietuva

Robotizavimo paslaugos

Paletavimo robotai_NordRobotics

Paletavimo robotai

Paletavimo sistemos: robotai paletavimui, depaletavimo robotai pramonėje - tai robotai, skirti gaminių, pakuočių, dėžių sudėjimui ar nuėmimui nuo padėklų, dėžių, konvejerių ir kitų paviršių.

Integruojame patikimas paletavimo sistemas, kurios padeda įmonėms sutaupyti laiko, pagreitinti procesus bei  pagerinti kokybę. Produkcijos (de)paletavimas – žmogui fiziškai sunkus, monotoniškas darbas, kuriam sunku rasti tinkamų darbuotojų. Automatizavus sistemą robotas gali dirbti 24/7 rėžimu, be pertraukų ir be atostogų. Turime daug patirties maišų, lakštų, dėžių, gaminių paletavime. Kiekvienam klientui parenkame tinkamiausią įrangą, suprojektuojame ir pagaminame kovejerius, griebtuvus ir kitus įrenginius. Pritaikome, suderiname, suprojektuojame sistemas taip, kad jos dirbtų kartu su kliento turimais įrenginiais. Esame pasiruošę pasiūlyti tinkamiausią sprendimą būtent Jums!

Galimos robotinės paletavimo sistemos

  • Paletavimas robotais
  • Depaletavimas robotais
  • Maišų paletavimas robotais
  • Dėžių paletavimas robotais
  • Lakštų paletavimas robotais
  • Butelių paletavimas robotais
  • Metalo, plastiko, stiklo, medžio gaminių paletavimas robotais

Dažniausiai užduodami klausimai susijusiję su robotinėmis paletavimo sistemomis.

Paletavimo sistemos. DUK

Kas yra robotinė paletavimo / depaletavimo sistema?
Tai automatizavimo technologija, kuri robotų pagalba perkelia įvairius gaminius ant padėklų/kovejerių ar kt. paviršių. Šiomis sistemomis dažniausiai siekiama pagerinti efektyvumą, palengvinti fizinį žmonių darbą, bei pagreitinti procesus.
Kokie robotinės paletavimo sistemos privalumai?
Pagrindiniai privalumai: didesnis našumas, mažesnės sąnaudos, didesnis tikslumas.
Kas gali būti paletuojama robotais?
Robotinės paletavimo sistemos yra universalios ir gali būti pritaikomos praktiškai bet kokiems produktams sudėti. Individualiai suprojektuotas ir pagamintas roboto griebtuvas gali būti pritaikomas skirtingų dydžių ir formų dėžių, maišų, butelių, lentų ir kt. gaminių paėmimui.
A mano produktai gali būti paletuojami robotais?
Į šį klausimą geriausiai gali atsakyti robotų integratorius, kuris turi specialią programinę įrangą ir gali klientui pateikti robotinės sistemos kompiuterinę simuliaciją, kuri tiksliai atvaizduotų robotinės sistemos darbą pagal indivudualius poreikius.
Kaip pasirinkti tinkamiausią paletavimo sistemą?
Kokia paletavimo sistema turi būti integruota, priklauso nuo produkto tipo, dydžio, svorio ir kt. savybių kuriuos gali įvertinti tik profesionalus roboto integratorius.
Ar paletavimo sistema gali būti sujungta su mano gamybine linija?
Taip, UAB Nord Robotics nuolat suprojektuoja robotines sistemas taip, kad jos būtų suderintos su kliento turimomis sistemomis.
Per kiek laiko atsipirks robotinė paletavimo sistema?
Robotinės sistemos atsiperkamumas priklauso nuo kliento pajėgumų. Didelės, daug produkcijos gaminančios įmonės atsiperkamumą pajaučia greičiau - per 1-3 metus. Mažesnės - per 2-5 metus.