Susisiekti

Mes esame pasirengę išanalizuoti Jūsų įmonės sistemas ir pateikti robotizavimo sprendimą, kuris ne tik pagerins kokybę bei našumą, bet ir bus puiki, greitai atsiperkanti investicija.

Kontaktai
Adresas
Architektų g. 1, LT-78366
Šiauliai, Lietuva

Robotizavimo paslaugos

obotai medicinoje – autonominė laboratorija, Covid testavimas, testavimo robotai, robotizuotas testavimas robotais FANUC_NordRobotics_UAB_

Robotai medicinos sektoriuje

Robotai medicinos sektoriuje

UAB Nord Robotics diegia robotines sistemas medicinos sektoriuje, kur robotai gali atlikti laboranto darbus. Esame sukūrę savarankišką, autonominę medicinos stotelę, kur roboto pagalba sistema geba atlikti laboranto darbus be žmogaus įsikišimo. Laboratorija gali būti pritaikoma įvairiems testams atlikti, naudojant skirtingus testavimo įrenginius. Sistema mobili, todėl yra lengvai instaliuojama ir veikia "Plug&Go" principu. Dėl savo mobilumo ir lengvo transportavimo, sistema gali būti lengvai pritaikoma įvairiose srityse, tokiose kaip oro uostai, ligoninės, mokymosi įstaigos ir kt. Mūsų pirmojo demo laboratorijos versija Robomed buvo pristatyta parodoje MEDICA 2022 / 2023.

Galimos robotinės medicinos aptarnavimo sistemos

  • Laboranto robotizuotas darbas
  • PGR testavimas robotais
  • Įvairiems testams atlikti robotais

Pateikiame dažniausiai pasitaikančius klausimus susijusius su medicinos aptarnavimo robotizuota sistema.

Medicinos aptarnavimo sistemos. DUK

Kodėl verta rinktis robotą pritaikytą dirbti laboratorijoje?
Robotas gali perimti sunkius, nemalonius, daug laiko reikalaujančius monotoniškus laboranto darbus. Roboto naudojimas laboratorijoje leidžia sutaupyti žmogiškųjų išteklių.
Ar toks robotas gali 100 proc. pakeisti laborantą?
Robotas gali pakeisti laborantą tik tuo atveju jei laborantas atlieka vieną, nuolat besikartojančią funkciją.