Susisiekti

Mes esame pasirengę išanalizuoti Jūsų įmonės sistemas ir pateikti robotizavimo sprendimą, kuris ne tik pagerins kokybę bei našumą, bet ir bus puiki, greitai atsiperkanti investicija.

Kontaktai
Adresas
Architektų g. 1, LT-78366
Šiauliai, Lietuva

Projektų patirtis

Frezavimo ir šlifavimo robotas_NordRobotics

Frezavimo ir šlifavimo robotas

Šiandien beveik visose gyvenimo srityse nauji gamybos sprendimai bei kasdien tobulėjančios technologijos keičia tradicinius rankomis dirbamus gamybos būdus. Viena funkcionaliausiai veikiančių paslaugų, suteikianti nemažas galimybes – tai frezavimas. Frezuojant sudėtingos formos tiksliai išpjaunamos pagal brėžinius 2D arba 3D forma. Fanuc robotai puikiai pritaikyti preciziškiems frezavimo ir šlifavimo darbams atlikti. Uždėjus tinkamą frezavimo galvą, robotas puikiai atliks tiek medžio, tiek metalo ar plastiko frezavimo darbus. Frezuojant gaminius robotas yra gana universalus ir gali pagal poreikį keisti įrankius. Tai puikus pasirinkimas įmonėms siekiančioms tikslumo bei nepriekaištingos kokybės.

Susisiekite su mumis ir aptarsime plačias Fanuc roboto frezavimui galimybes!

Žemiau pateikti vaizdo įrašų pavyzdžiai, kaip Fanuc robotai atlieka frezavimo darbus.

Rezultatai

Frezuojant sudėtingos formos tiksliai išpjaunamos pagal brėžinius 2D arba 3D forma. Fanuc robotai puikiai pritaikyti preciziškiems frezavimo ir šlifavimo darbams atlikti. Uždėjus tinkamą frezavimo galvą, robotas puikiai atliks tiek medžio, tiek metalo ar plastiko frezavimo darbus.

  • Frezavimo darbai robotu
  • Šlifavimo darbai robotu
  • Darbuotojų sveikatos tausojimas
  • Galimas robotų darbas pavojingomis sąlygomis
257+
Robotizuotų darbo vietų
47+
Paleistų robotų