Susisiekti

Mes esame pasirengę išanalizuoti Jūsų įmonės sistemas ir pateikti robotizavimo sprendimą, kuris ne tik pagerins kokybę bei našumą, bet ir bus puiki, greitai atsiperkanti investicija.

Kontaktai
Adresas
Architektų g. 1, LT-78366
Šiauliai, Lietuva

Projektų patirtis

Bendradarbiaujantys robotai - Cobotai

Bendradarbiaujantys robotai – Cobotai

Bendradarbiaujantys robotai (angl. collaborative robots), dar vadinami kobotais ( angl. Cobots) – tai robotai gebantys dirbti kartu su žmonėmis. Šie robotai gali tapti neatsiejama komandos dalimi ir suteikti pridėtinės vertės Jūsų verslui.

Naujos kartos FANUC CRX bendradarbiaujantys robotai gali perimti pavojingas, besikartojančias užduotis ir taip apsaugoti darbuotojų sveikatą. FANUC gamintojai garantuoja šio naujausio roboto patikimumą ir kokybę.

Svaru atkreipti dėmesį į tai kad šio tipo robotai gali būti puikiai pritaikomi tiek mažose tiek ir didelėse įmonėse, tiek pradedančiose automatizavimo procesus tiek ir įsidiegusiose automatizuotas sistemas.

Tai įrankis padėsiantis jūsų verslui tapti ekonomiškai patrauklesniu ir saugesniu!

Rezultatai

Naujos kartos FANUC CRX bendradarbiaujantys robotai gali perimti pavojingas, besikartojančias užduotis ir taip apsaugoti darbuotojų sveikatą. CRX modelis yra puikus pasirinkimas norint automatizuoti sistemas, nes jis itin lengvai valdomas, turi patogų planšetinį valdymo pultą kuris veikia „drag and drop” principu.

  • Kelių robotų darbas kartu
  • Tinka mažoms ir didelioms įmonėms
  • Tinka darbams pavojingomis sąlygomis
257+
Robotizuotų darbo vietų
47+
Paleistų robotų