Susisiekti

Mes esame pasirengę išanalizuoti Jūsų įmonės sistemas ir pateikti robotizavimo sprendimą, kuris ne tik pagerins kokybę bei našumą, bet ir bus puiki, greitai atsiperkanti investicija.

Kontaktai
Adresas
Architektų g. 1, LT-78366
Šiauliai, Lietuva

Projektai

Robotai medicinoje – autonominė laboratorija, Covid testavimas, testavimo robotai, robotizuotas testavimas robotais FANUC_NordRobotics_UAB_
Robotai medicinoje – autonominė laboratorija, Covid testavimas, testavimo robotai, robotizuotas testavimas robotais FANUC_NordRobotics_UAB
Robotai medicinoje – autonominė laboratorija, Covid testavimas, testavimo robotai, robotizuotas testavimas robotais FANUC_NordRobotics_UAB.
Robotai medicinoje – autonominė laboratorija, Covid testavimas, testavimo robotai, robotizuotas testavimas robotais FANUC_NordRobotics.

Robotai medicinoje – autonominė laboratorija, automatizuotas testavimas

Įmonė Nord Robotics – invatorių komanda nuolat ieškanti naujausių technologinių sprendimų, galinčių padėti įmonėms automaziuotis ir veikti efektyviau.

Užklupus Covid pandemijai nemažai įmonių susidūrė su sunkumais, ne išimtis ir medicinos sektorius, kuriame darbo krūvis išaugo kelis kartus. Norėdami pagerinti medicinos darbuotojų darbo sąlygas (ilgas darbo valandas, pavojingą aplinką nuolat susiduriant su virusais), nusprendėme sukurti autonominę robotinę testavimo laboratoriją, kuri galėtų dirbti be žmogaus įsikišimo. Sistema atlieka tris pagrindines funkcijas: paima žmogaus mėginį, jį ištiria ir išsiunčia rezultatus. Laboratorija apjungia daug prietaisų į vieną bendrą sistemą: robotas pats geba keisti įrankius, nusimesti pipečių antgalius, paimti reikiamą kiekį mėginio, įdėti mėginius į skirtingus testavimo aparatus, nuskaityti ir išsiųsti rezultatus, sukurti vartotojo sąsają ir kt.

Tikime, kad mūsų pasiūlytas modelis gali pasitarnauti laboratorijose ir taip ne tik sumažinti žmonių krūvį, bet ir išspręsti žmogiškųjų klaidų problemą. Nors pačioje projekto pradžioje šis sprendimas buvo siūlomas būtent Covid viruso tyrimams atlikti, tačiau tokia laboratorija gali būti pritaikoma bet kurioje srityje, kurioje daromi mėginių testavimai.

Informaciją apie mūsų medicinos projektą galite rasti: www.robomed.lt
Daugiau informacijos parsisiųskite čia (PDF, 793 Kb)

Video įrašas apie Robomed:

Visi robotai