Susisiekti

Mes esame pasirengę išanalizuoti Jūsų įmonės sistemas ir pateikti robotizavimo sprendimą, kuris ne tik pagerins kokybę bei našumą, bet ir bus puiki, greitai atsiperkanti investicija.

Kontaktai
Adresas
Architektų g. 1, LT-78366
Šiauliai, Lietuva

Projektai

Maišų paletavimo robotas FANUC_NordRobotics.
Maišų paletavimo robotas FANUC_NordRobotics

Maišų paletavimas robotu. Paletavimo robotai

Klientui pakuojančiam medžio granules į maišus suprojektavome, pagaminome ir integravome automatizuotą paletavimo sistemą su FANUC robotu. Užduotis – sukrauti maišus pripildytus granulių ant padėklų. Šis robotas pakeitė anksčiau veikusį robotą ir paspartino procesą bent per du kartus.

Robotizuotai maišų paletavimo sistemai buvo sumontuotas ir pagamintas specialus griebtuvas maišams kelti.

Įmonių, kurios produkciją pakuoja į didelius maišus, darbuotojams tenka didelis fizinis krūvis, nes sunkūs maišai turi būti sukraunami ant padėklų. Kadangi produkcijos pakavimas dažniausiai vyksta nenutraukiamai, tai ir darbuotojai turi dirbti be sustojimo. Vienas medžio granulių maišas sveria ~15kg. Ant vieno padėklo telpa po 70 – 80 maišų, taigi norint sukrauti vieną padėklą maišų žmogus turi perkelti daugiau negu vieną toną produkcijos. Tokių padėklų žmogus turi sukrauti mažiausiai 4 per valandą – taigi daugiau nei 32 tonas per vieną darbo dieną.

Neretai atsitinka taip, kad sunku rasti darbuotojų tokiam darbui atlikti, todėl įmonės nusprendžia įsidiegti automatizuotas sistemas su robotais, kurioms nei darbo krūvis, nei darbo laikas niekada nebus per didelis.

Jei ir Jūs norite padidinti savo gamybos pajėgumus, susisiekite su mumis !

VIDEO: robotizuotas produkcijos maišų paletavimo robutas FANUC

Paletavimo robotai