Susisiekti

Mes esame pasirengę išanalizuoti Jūsų įmonės sistemas ir pateikti robotizavimo sprendimą, kuris ne tik pagerins kokybę bei našumą, bet ir bus puiki, greitai atsiperkanti investicija.

Kontaktai
Adresas
Architektų g. 1, LT-78366
Šiauliai, Lietuva

Projektai

Robotinis produkcijos klijavimas su FANUC robotu_NordRobotics_UAB_
Robotinis produkcijos klijavimas su FANUC robotu_NordRobotics_UAB.
Robotinis produkcijos klijavimas su FANUC robotu_NordRobotics_UAB

Robotinis produkcijos klijavimas su FANUC robotu

Pagrindinis sistemos tikslas – robotizuojant klijavimo procesą, sumažinti klaidas bei broką, supaprastinti operatoriaus darbą ir pagerinti kokybę.

Pagal kliento poreikius UAB „Nord Robotics” suprojektavo ir integravo robotinį darbo centrą įmonėje Lietuvoje. Robotinė sistema skirta produkcijos klijavimui, klijų stingdymui UV lempa ir defektų patikrai. Produkcijos defektų aptikimui naudojama „Fanuc iR-Vison“ sistema, klijavimui „Nordson“ klijavimo sistema, klijų stingdymui „Phoseon Technologie” UV lempa, produkcijos nuėmimui „SMC“ vakuuminis siurbtukas, centre integruotas robotas „Scara SR-6iA“.

Robotas klijuoja produktus po vieną, pasisukus rotaciniam stalui UV lempa sustingdo klijus, vaizdų atpažinimo sistema tikrina defektus, suklijuota produkcija dedama į dėžes, užpildyta dėžė išstumiama iš robotinio centro, o iš dėžių steko pristumiama tuščia dėžė. Procesai kartojami. Robotinis centras yra lengvai transportuojamas ir prijungiamas padavus suspaustą orą bei elektros tiekimą.

Automatizavus procesą per valandą pagaminama ~500 vienetų produkcijos, tuo tarpu žmogus per 8 val. darbo dieną padaro tik 700 vienetų produkcijos. Tai 570% gamybos padidėjimas!

Jei ir Jūs norite padidinti savo gamybos pajėgumus, susisiekite su mumis !

VIDEO: robotizuotas produkcijos klijavimas pramonėje su FANUC robotu

Klijavimo robotai