Susisiekti

Mes esame pasirengę išanalizuoti Jūsų įmonės sistemas ir pateikti robotizavimo sprendimą, kuris ne tik pagerins kokybę bei našumą, bet ir bus puiki, greitai atsiperkanti investicija.

Kontaktai
Adresas
Architektų g. 1, LT-78366
Šiauliai, Lietuva

Projektai

Robotinė paletavimo sistema, paletavimo robotai FANUC, paletavimas, depaletavimas robotais_NordRobotics_UAB.
Robotinė paletavimo sistema, paletavimo robotai FANUC, paletavimas, depaletavimas robotais_NordRobotics_UAB

Robotinė paletavimo sistema. Bepco dėžių paletavimas robotais

UAB Nord Robotics sukūrė paletavimo sistemą 4 produkcijos linijoms aptarnauti. Paletavimui pasirinkti du FANUC R2000/ic robotai bei FANUC IRvision vaizdų sistema.

Padėklų bei dėžių paėmimui suprojektuoti ir pagaminti specialūs roboto griebtuvai, suprojektuotos ir pagamintos dėžių robotizuotos padavimo sistemos. Sistema gali būti naudojama bet kokioje įmonėje naudojančioje Bepco standarto dėžes.

Darbas pradedamas operatoriui pasirinkus produkcijos tipą. Krautuvo operatorius atveža tuščius padėklus, kurie konvejerias atrieda iki roboto. Robotas FANUC pasiima tuščią paletę, padeda ją ant konvejerio ir pradeda krauti dėžes. Pirmasis robotas nuskenuoja kiekvieną dėžę, tam kad galėtų tiklsiai padėti kitą ant viršaus. Dėl dėžių nusidėvėjimo, jų išmatavimai skiriasi net keliais centimetrais. Antrasis robotas ima iš karto 4 dėžes. Pilnos paletės automatiškai nustumiamos iš paletavimo zonos. Tokioje robotizuotoje sistemoje vienu metu gali būti 6 padėklai – 4 pilni ir du kraunami.

Jei ir Jūs norite padidinti savo gamybos pajėgumus, susisiekite su mumis !

VIDEO: robotizuota paletavimo sistema, paletavimo robotai FANUC

Vaizdų atpažinimo sistemos