Susisiekti

Mes esame pasirengę išanalizuoti Jūsų įmonės sistemas ir pateikti robotizavimo sprendimą, kuris ne tik pagerins kokybę bei našumą, bet ir bus puiki, greitai atsiperkanti investicija.

Kontaktai
Adresas
Architektų g. 1, LT-78366
Šiauliai, Lietuva

Projektai

Robotinė produkcijos nukrovimo sistema, depaletavimo robotai FANUC, paletavimas, depaletavimas robotais_NordRobotics_UAB_
Robotinė produkcijos nukrovimo sistema, depaletavimo robotai FANUC, paletavimas, depaletavimas robotais_NordRobotics_UAB
Robotinė produkcijos nukrovimo sistema, depaletavimo robotai FANUC, paletavimas, depaletavimas robotais_NordRobotics_UAB.

Robotinė produkcijos nukrovimo sistema. Lakštų depaletavimo robotas.

Depaletavimo robotinė sistema buvo sujungta su šiuo metu veikiančia dažymo linija. Integravus robotizuotą sistemą darbas atliekamas daug greičiau ir kokybiškiau.

UAB Nord Robotics suprojektavo, pagamino ir surinko depaletavimo-nukrovimo robotinę sistemą Lietuvos įmonėje. Nukrovimo robotinėje sistemoje buvo pastatytas robotas Fanuc M410iC/31 kurio keliamoji galia 315 kg., valdomų ašių skaičius – 4, maksimalus pasiekiamas atstumas 3143mm, operacijos kartojimo tikslumas – ±0,5 mm. Robotas sukomplektuotas su valdymo skydu R-30iB.

Suprojektuotas ir pagamintas vakuuminis roboto griebtuvas. Griebtuvu produkcija nuimama nuo padėklo ir padedama ant ritininio konvejerio, nuėmus visą produkciją nuo padėklo griebtuvas paima jį ir perkelia ant stekavimo linijos. Tam, kad apsaugoti asmenis nuo netikėto patekimo į robotinės sistemos darbo zoną, naudojami trijų tipų barjerai – saugos tvoros, užuolaidos bei davikliai.

Visi sistemos komponentai, bei montažas atitinka aukščiausius saugos reikalavimus. Sistema sertifikuota CE ženklu.

Jei ir Jūs norite padidinti savo gamybos pajėgumus, susisiekite su mumis !

VIDEO: robotizuota produkcijos nukrovimo sistema, depaletavimo robotas FANUC

Depaletavimo robotai